Edém po plnke na perách

Zväčšenie pier s plnidlami založené nastabilizovaná kyselina hyalurónová - to v žiadnom prípade nie je jediné želanie, ktoré dokáže moderná plastická chirurgia. Teraz môžete zaistiť asymetriu, zdvihnúť rohy, vytvoriť jasný obrys, vyhladiť malé vrásky, zarovnať reliéf a vizuálne obnoviť pery mládeže.

Základné pravidlá pre korekciu pier

Prvé pravidlo, ktoré musia dodržiavať tí, ktorí si to želajúZadajte výplne na perách, je to správna voľba miesta a lekára. Klinika musí mať licenciu na kozmetológiu. Lekár je certifikát od výrobcu, ktorý potvrdzuje, že špecialista bol vyškolený v práci s týmto výrobkom. A nakoniec, plnidlá môžu byť zavedené do pier iba vtedy, keď ste presvedčení, že táto droga je už dlho používaná vo svete a registrovaná a schválená na použitie na území Ruskej federácie. Lekár by sa mal pýtať, ako dlho a ako často vykonáva korekciu pier. Ak denne praktikuje zavedenie plnív na pery niekoľko rokov, môže byť dôveryhodný.

Prípravky na korekciu pier

V poslednej dobe sa objavil ruský trhNiekoľko nových liekov pre korekčné a pery augmentácie, nižšia ako cena najčastejšie. Napríklad Dermaviscease, PerfecthaDerm, Amaline, Glytone. Ale najrozumnejšie bude aj naďalej používať najznámejšie a osvedčené výrobky, pretože sa s nimi maximálny počet profesionálov z celého sveta, takže tam je široká štatistiky o používaní a možných komplikácií pre korekciu pier a metód boja proti nim. Aj keď, v prípade, že lekár je seriózny klinike aktívne a úspešne používa niektoré relatívne nový, certifikovaný v Rusku, liek môže byť, to dáva zmysel, aby sa pokúsili použiť. Napríklad francúzsky Glytone plnivo obsahuje manitol antioxidant navrhnutý tak, aby predĺženie zachovanie vstrekovaného gélu. Manitol je v tomto prípade pôsobí ako antioxidant na koži, ale ako "konzervačné činidlo" po dlhšiu dobu predĺženého účinku HA v koži.

Úlohy a riešenia pre korekciu pery

Vedúce kliniky však stále poskytujúuprednostnenie niektorých liekov: Restylane, Surgiderm, Juvederm, Teosyal, Perlane, princezná, Belotero. Výber plnidla je určený lekárom a závisí od cieľov - tento alebo ten gél rieši svoju úlohu. Napríklad je veľmi populárne zvýšiť pery s výplňou Restylane Lipp. Juvederm a Surgiderm poskytnú jasnú kontúru vďaka vyššiemu obsahu kyseliny hyalurónovej. Lekár často používa odrody toho istého plniva rôznych hustôt, aby sa dosiahol požadovaný výsledok. Napríklad túto kombináciu môžete dosiahnuť - tesný gél pre obrys a jemnejší výplň na zvýšenie pery a prirodzenosť. Druhý faktor je veľmi dôležitý a závisí od profesionality pri výbere a podávaní liekov.

Postup a dôsledky zavedenia plnív na pery

Mnohí ľudia v tejto oblasti príliš často dostávajú injekcie.bolestivé, takže sa používa anestézia. Môže to byť anestetický krém alebo závažnejšie opatrenie - vodivá anestézia, to je injekcia v ďasná, ako pred zubnou prácou.

Účinok korekcie pery je možné okamžite vidieť, ale vyhodnotiťvýsledok bude možný iba v dvoch týždňoch, kedy úplne padne edém. Po prvé, pery môžu často mať úžasný vzhľad, ktorý sa zhoršuje opuchom miesta medzi nosom a horným retom. Ale postupne je opuch. Po dvoch týždňoch príde pacient na vyšetrenie, aby pochopil, či je potrebná korekcia pier. Možno bude potrebné, ak v priebehu prvého postupu asymetria nemohla byť úplne napravená, niekedy pacienti požiadajú o dodatočné zväčšenie pery výplňou. Sekundárna aplikácia plniva sa vykonáva 2 až 4 týždne po prvom postupe. Zvyčajne 0,8 až 1 ml gélu stačí na jeden postup, v závislosti od charakteristík samotného plniva a úloh, ktoré treba vyriešiť. Ale maximálne množstvo gélu podaného v jednom postupe je 2 ml. Spôsob podávania závisí od pery a potrebnej korekcie.

Samozrejme, existujú vedľajšie účinky. Občas dochádza k nadmernému opuchu, pigmentácii, tvorbe modrín, erytému okolo pery a okolo nich alebo migrácii gélu. Ak takéto prejavy neprešli do 2 týždňov po korekcii pier, lekár bude potrebovať pomoc. Ak vznikne rozsiahly a pretrvávajúci edém, pridajte sa k ultrazvuku - môže to byť znížené o niekoľko procedúr. Tiež je možné vytvoriť tesnenia, ktoré zvyčajne odchádzajú s pomocou masáže. Podľa štatistík tulene zmiznú spontánne počas dvoch týždňov v 90% prípadov. Ak však zostávajú uzliny, zbavia sa pomocou injekcií enzýmu hyaluronidázy alebo prípravy lengidázy, štiepenia kyseliny hyalurónovej. Pomocou niekoľkých takýchto postupov na zavedenie plnív do pier môžete celý gél rozpustiť za pár dní, v prípade, že sa účinok úplne nepáči. Tieto lieky, rovnako ako plnivá, majú kontraindikácie, budeme o nich hovoriť nižšie.

Po ukončení procedúry musíte vylúčiť bozky,minimalizovať artikulačné hodín platí ľad na niekoľko dní vypláchnite ústa roztokom soli, týždeň s využitím miestnych antibakteriálne lieky predpísané lekárom dva týždne chrániť vaše pery pred slnkom.

Odpovedajte na najčastejšie kladené otázkyAko dlho bude účinok zvyšovania pier s výplňou trvať, je veľmi ťažké. Všetko závisí od charakteristík tela. V priemere nazývajú číslo - 6 mesiacov. To sa stáva a menej - iba 4, a stane sa, že pery si zachovávajú svoj nový objem a až rok. Nezabudnite, že pery sú stále v pohybe a tento faktor tiež prispieva k resorpcii gélu. Niektorí sa bezdôvodne obávajú, že po rozpustení gélu pery zostanú natiahnuté. Nie je nič viac ako mýtus - pery sa vrátia do pôvodného stavu a veľkosti.

O kontraindikáciách na použitie plnív na báze kyseliny hyalurónovej:

 • zavedenie plnív na pery je zakázané pre osoby mladšie ako 18 rokov (len so súhlasom rodičov)
 • individuálna neznášanlivosť
 • autoimunitné ochorenia
 • diabetes mellitus
 • herpes v období exacerbácie. Ak je herpes v odpustení, niekoľko dní pred a po ukončení procedúry musíte užívať Acyclovir
 • tehotenstva, laktácie
 • artritída
 • ak sa plnivo úplne nerozpustí, môžete vložiť pery inej značky gélu iba vtedy, ak je založená na kyseline hyalurónovej
 • akútne infekčné a zápalové ochorenia

Kontraindikácie pre aplikácie hyaluronidázy a longidase:

 • akútne infekčné a zápalové ochorenia
 • tehotenstva a laktácie
 • príjem estrogénov

Tieto lieky môžu byť alergické, ale na miestezavedenie infiltrátov. Pred použitím sa odporúča test alergickej reakcie. Okrem toho lekár musí poznať pravidlá práce s hyaluronidázou a longgiou. Náklady na jeden postup na zavedenie plnív do pier sú okolo 1500 rubov.

Pokiaľ ide o cenu plnív, amplitúda ceny je pomerne široká: od 10 tisíc rubľov za injekčnú striekačku s liekom 1 ml.

Stáva sa tiež, že cena zahŕňaodborná konzultácia. V každom prípade, ak sa rozhodnete pre postup, majte na pamäti, že nárast pery plnidiel vo všeobecnosti vás bude stáť vo výške asi 15 tisíc rubľov.

Čítal som článok http: //www.aif.ru / health / article / 60071 a rozhodol sa, že si šálky trochu posadí. Kozmetik používa Restylane, jeden z najpopulárnejších a najlepšie študovaných plnív na svete (ako povedal). Keďže som v tomto obchode nový, dôveroval som odborníkovi úplne. A takmer som ľutoval, že výsledok bol jednoducho vynikajúci. Moje pery sa stali tak jasné, hladké. Objem bol veľmi ohromený, vyzeral ako prirodzený. Som veľmi spokojný s pobytom.

Tiež chcem, aby mi pery boli trochu plné, pretožesú tenké, keď som experimentoval pred zrkadlom pomocou rúžu. Vytvoril som ilúziu rozšírených pier, vyzeral som krajšie, prečítam si článok, článok tu http://newsland.com/news/detail/id/1123784/. Teraz stojím pred otázkou v priateľovi, že sa niečo pokazí, môžem si roztrhnúť pery alebo všetko je strašné. Marina Kravchenko odporúča, aby si vybrala dobrú klímu, ako zistiť, ako dobre je táto klinika.

Po autonehode som sa objavilmalá chyba v oblasti pier, na vonkajšej strane bola veľmi podobná "zajačiku". Potom som aktívne hľadal bezpečný a efektívny spôsob, ako sa ho zbaviť. Po prečítaní článku http://www.topnews.ru/news_id_56097.html
O akejkoľvek inej metóde, okrem plnív nienemohlo to byť žiadna otázka. Použil som restylan, podľa odporúčania lekára, výsledok bol veľmi potešený. Pery sa stali ešte lepšie ako boli, bez hrudiek, vyzerajú veľmi prirodzene.

Skutočnosť, že musíte starostlivo vybrať kliniku a lekáraLen si všimol, a teraz veľa podvody, bohužiaľ (nie som tak známy hit nie je moc dobrá, viedol k veľmi nízke ceny, a potom sa spracuje. Aj bodovo skontrolovať, mám na Peter ísť do Škandinávie, naozaj rád za to. We tam so všetkým moderným plniva práce, ale viac v dopyte ešte Restylane. ja taky, dať mu svoje preferencie. bola skúsenosť Botox, ale je to všetko v poriadku, Restylane na rozdiel od neho som veľmi dobrou voľbou, žiadne nepríjemné pocity, ktoré pery IDS.

Povedz mi, prosím, a s fillylane výplňami váspráce. v Komsomolskaja Pravda napísala tu kp.ru/daily/26030/2947844/, že sú plnidlami pre novú technológiu a že kyselina hyalurónová je blízka alebo dokonca identická s prirodzenou. To znamená, že by nemalo byť žiadne odmietnutie a to kvôli tomu efekt pretrváva veľmi dlho. Ďakujeme vopred!

Nedávno som sa na to musel uchýliťzískal darčekový kupón pre skúšobnú procedúru, z ktorej si môžete vybrať. No, voľba padla na plné pery :) Aký druh žien odmieta? Šiel som na kliniku, dlho som sa s doktorom rozprával, dostal som si samostatnú výplň - restylane a bol som pridelený dátum a čas. Postup, ktorý nebudem popísať, a tak je všetko jasné, ale výsledok ma udrel, aby som bol úprimný. Moje rty sú prirodzene potopené a tu je Jolie pred zrkadlom. Veľmi sa mi to páčilo.

Zdrastvujte, pred rokmi a polom injekcioujuviderm 30, v melee v ústach na pravej strane sú tzv. globule z gélu. ako keby sa gél skoro dostal do rastu kvôli tomu, aby bol opletený do hrudiek Chcem si znova zobrať pery, ale obávam sa, že neviem, ako s tým zaobchádzať, pretože tieto gule nezmiznú

Svetlana, nebojte sa, často sa to stane, musíte počkať, kým sa opuch nezmení. Hlavná vec, nemusíte masírovať pery v snahe redistribuovať gél!

Vitajte! Veľmi obavy o problematike - či už to je normálne, že bezprostredne po postupe zavedení plniva na báze kyseliny hyaluronovej pozorovalo asymetrické opuch spodného britu (ak vezmeme do úvahy, že sa v mieste predávkovania edému nie gél). Čo môže pomôcť? Ďakujem za odpoveď.