Ako odstrániť opuch chodidla s artrózou

Na orálne podanie: na zmiernenie zápalu a odstránenie usadenín soli

• Čierny zametač:
vezmite si lekárničku tinktúru šabry aleboPripravte si sám: 50 gramov odnože nátržník (lekáreň obal) nalejte 0,5 litra vodky, trvajú po dobu 2-3 týždňov v temnom, ale nie chladnom mieste. Periodické trepanie nádobu so zmesou, napätie a tlačiť materiál. Vezmite 1 polievkovú lyžičku. lyžičku v tinktúre v 1/4 šálky vody. Na tejto prepážke môžu ešte robiť brúsenie v noci.

• koreň slnečnice:
1 šálka sušených práškových slnečnicových koreňovnalejte 3 litre vody a varíme 3 minúty, trváme na hodinu, napätie. Infúzia sa uchováva v chladničke a piť 1 pohár 3-4 krát denne pol hodiny po jedle. Potom rovnaké korene znovu nalejte 3 litre vody a varíme 5 minút, trváme na hodinu, napätie. Infúzia opäť piť 1 pohár 3-4 krát denne. Naposledy nalejte 3 litre vody, varte 10 minút, zopakujte všetky akcie.

• Biela vrba: 2 hodiny nakrájané malé vetvičky vŕby bielej (môžete zbierať a zima) nalejte 2 šálky vriacej vody, nechajte na miernom ohni po dobu 5-7 minút, trvajú na tom, v termoske po dobu 3-4 hodín, kmeň vývar a pridajte prevarenou vodou na pôvodný objem. Vezmite 1/4 šálky odvar 3-4 krát denne pol hodiny pred jedlom.

• Lilac: Naplňte rozdrvených púčiky lila objemu jar 2/3, nalejte vodku do krku, trvajú na tom, 2 týždne na tmavom a chladnom mieste, ale nie pravidelne triasť pohári, kmeň. Vezmite 1 h. Lyžica tinktúry na 1/4 šálky vody 2x denne po jedle a trieť tinktúra bolesti kĺbov v noci.
Lilac je jedovatý, takže presne dodržujte dávkovanie!
Počas liečby sú kontraindikované akútne, kyslé jedlá, uhorky a údené produkty. Jedlo by malo byť prevažne mliečne a zeleninové, inak nebude mať žiadny účinok.

Na vonkajšie použitie: na znecitlivenie a na odstránenie nadýchnutia

• Lekáreň Bischofite. Predhriate nohu v umývadle s horúcou vodou a kyčelné alebo kolenné kĺby s teplejším na 5-7 minút, potom utrite suchú pokožku. Pri ľahkých pohyboch rozotrite malý roztok do kože, položte gázu navlhčenú v tom istom roztoku na vrch, potom zakryte plastickým obalom, vrchol s teplým šálom. Postupujte v noci. Ráno odstráňte kompresiu, dôkladne umyte pokožku teplou vodou, utrite ju jemnou handričkou. Vykonajte v priebehu jedného dňa 8-10 procedúr.

■ Na viacerých kĺboch ​​nestlačte súčasne!
■ Použitie je kontraindikované v prípade podráždenia pokožky a škrabancov.

• Fir olej: Zahrejte boľavé kĺby s fľašou horúcej vody alebo balíček vyhrievanou morskou soľou. Libra ju jedľa olejom, potom zabaliť teplý vlnený šatku alebo šál.
• Kužeľové chmeľové šištičky: odmerajte 2 polievkové lyžice. lyžice suchých chmeľových šištiek s 50 gramami lekárničky vazelíny. Odlúčte nočné choré kĺby, potom ich obalte teplými šatkami alebo šatami.
• Kapusta listy: zabaľte kĺb pre nočné kapustu listu, top s celofán a vlnenou šálom. Podržte po dobu 3-4 hodín, alebo si obklad na noc.
• Chren: čerstvo rozomletý kôrovca ​​kaša je rozložená na hustú tkaninu a vložená na chorobný kĺb, top s celofánom, fixovaný obväzom. Postupujte v noci.
• Záhradná reďkovka: čerstvo namletá reďkovka čierna reďkovka, umiestnite na hustú tkaninu, potom aplikujte na chorobný kĺb, pokryte celofánom, fixujte obväzom. Postupujte v noci.
• okrúhlice Ogorodnaya: variť koreňové okrúhlice do mäkka, použiť buničiny z kvaka na hrubú látkou a aplikovať na postihnutého kĺbu cez noc. Prikryjeme fóliou a teplú šál.
• topoľ čierna, obličky: 1 časť obličiek trie so 4 dielmi masla (v neprítomnosti môžete vymeniť roztopené maslo) podľa hmotnosti, uložte v chladničke. Vypláchnuť bolestivé kĺby v noci.