Keď opuch začne po zväčšení pier

Operácia na zväčšenie prsníkov je spôsobená tým, žepo nej sa vyskytujú edémy tkanív v oblasti prsných žliaz. To spôsobuje u pacientov, ktorí sa rozhodnú pre takýto postup, veľa otázok. Jeden z nich, keď tento opuch zmizne a ako sa môže tento proces urýchliť?

Než sa rozhodnete o augmentácii prsníkovje dôležité, aby si žena uvedomila, že pred a po nej je úplná poslušnosť pacienta podľa odporúčaní lekára rozhodujúca. A to znamená, že musíte dodržiavať niektoré závažné pravidlá. Okrem toho je dôležité, aby žena pochopila, čo doktor urobí, aby sa vyhýbal strachu a bol emočne pripravený. Podrobnejší opis spôsobu vykonávania operácie augmentácia prsníkov v Moskve Tu si môžete prečítať http://estheticcenter.ru/surgery/uvelichenie_grudi/.

Takže, aké pravidlá je dôležité dodržiavať poPostup? Prvým pravidlom je neustále nosenie kompresného plátna. Musí sa nosiť 4 týždne nielen počas dňa, ale aj v noci. Na čo to je? Najprv je potrebné, aby prsník nadobudol svoj tvar. Vzhľadom k tomu, že oblečenie musí byť nepretržité, je dôležité dbať na to, aby ste vopred nekupovali jednu sadu. Ak sa ukáže, že nie je možné nosiť spodnú bielizeň (napríklad je potrebné ju umyť), potom žena musí ležať na chrbte a čakať na jej vysušenie.

Druhé dôležité pravidlo, ktoré pomáha znižovaťedém a urýchlenie hojenia tkanív - je v súlade s relatívnym režimom pokoja. Prvý deň bude žena na klinike pod vedením špecialistov, v najbližších dňoch je lepšie, aby si jednoducho odpočívala doma bez fyzickej námahy. Ak chcete znížiť bolesť po operácii, musíte použiť lieky proti bolesti predpísané lekárom. Ak je zaťaženie, môže sa opuch zvýšiť a proces hojenia sa značne spomalí.

Ďalší bod - po akomkoľvek chirurgickom zákrokuNevystavujte svoje teplo teplu. A to znamená, že nemusíte ísť do kúpeľa alebo na pláž. Neposlušnosť v tomto aspekte tiež vedie k nárastu edémov a k tomu, že dlhšiu dobu nezostanú.

Ak dodržiavate odporúčania lekára, opuch môževydržte asi dva týždne a po tomto čase začne ustupovať. V takých prípadoch, keď sa tak nestane so ženou, je dôležité poradiť sa s chirurgom, ktorý operáciu vykonal. To pomôže vyhnúť sa závažným komplikáciám a dostať lekársku pomoc včas.

BAD, VITAMÍNY, KOZMETIKA

Táto stránka poskytne príležitosť každému, kto chce získať odbornú konzultáciu s dlhoročnými úspešnými skúsenosťami pri prekonávaní týchto chorôb:
- herniácia medzistavcového disku;
- mozgová obrna;
- psoriáza;
- diabetes mellitus;
- artróza atď.
Shulga Nikolay Vladimirovich

Objednať produkty ArtLife na území Ukrajiny: BAD, lecitín, mačací bič, vápnik; Kozmetika: Probio, Incaps, funkčná kozmetika; vitamíny ; obilniny, polievky, kissels, sladkosti, čaj, káva; prostriedky osobnej hygieny: šampón, balzam, holiaci gél, zubná pasta.

Profesionálny preklad z angličtiny do ruštinyrôzne témy: medicínske, technické, vedecké a technické, právne, ekonomické, literárne; preklady bankových dokumentov a dotazov, certifikáty, skladby, lekárske prípady, básne, básne, návody a príručky pre prevádzku, dokumentáciu a lokalizáciu internetových zdrojov.