Slizničný edém hrtana, ktorý vírus


® (PINOSOL) "štýl = pravý okraj:20px> Kombinovaný výrobok, ktorý obsahuje zmes éterických olejov a prírodných látok v rastlinnom oleji. Liek má protizápalový, antimikrobiálny účinok, zlepšuje granuláciu. Pinosol zlepšuje stav pacienta, uľahčuje nosové dýchanie v dôsledku zníženej sekrécie a zvýšenej priechodnosti nosových dierok. V chronickom priebehu ochorenia liek zintenzívňuje cirkuláciu nosnej sliznice, hrtanu. tracheou a prispieva k obnoveniu jej funkcie.


Antiseptikum na topické aplikácie v praxi ENT a zubné lekárstvo
Antiseptikum na topické aplikácie v praxi ENT a zubné lekárstvo.

Pomocné látky: benzylalkohol, purifikovanú vodu, hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogenfosforečnan sodný, benzalkóniumchlorid.


Vasokonstrikčný liek na topickú aplikáciu v praxi ORL
Vasokonstrikčný liek na topickú aplikáciuv praxi ENT. Xylometazolín má alfa-adrenomimetický účinok. Spôsobuje zúženie krvných ciev nosnej sliznice, čím sa eliminuje edém a hyperemia sliznice nosohltana. Zmierňuje nosové dýchanie pri rinitíde.


® (OTRIVIN) "štýl = pravý okraj:20px> Vasokonstrikčný liek na topickú aplikáciu v praxi ORL. Xylometazolín má alfa-adrenomimetický účinok. Spôsobuje zúženie krvných ciev nosnej sliznice, čím sa eliminuje edém a hyperemia sliznice nosohltana. Zmierňuje nosové dýchanie pri rinitíde.