Edém nad horným okrajom po zvýšení

Dobré popoludnie je to situácia: pred týždňom, bol chorý, vyskočil na tvár Herpes (v nosu, na peru, bradu). O niekoľko dní som si všimol, že na čele, tváre, kde sa malo objaviť akné, pokožka vysušila a vznikla malá rana. Takže na celej tvári, v. E. Namiesto pupienkov (ako to bolo predtým) olizovať pokožku a namočiť miesto, na ktorom sa dostala. S tým, čo je spojené, nerozumiem, nikdy som sa s tým nikdy nestretol. Všetka tvár na mokrých doskách (ak sa dá nazvať tak). Predtým som vypil odvar z bujónu dva dni s La.

Dobrý deň, včera som odstránil osem, zdola,vpravo. Zub bol zložitý, korene boli ohnuté a kúsok koreňa sa odtrhol, praktizujúci to nedokázal, vysvetľoval, že to môže ublížiť kanál a povedal, že to vyšlo neskôr. S anestéziou som dostala nervy a teraz môj dolný ret, časť brady a časť mojej tváre sú znecitlivené. Teraz je stále bodavý, ťahá a ako bežiaci creeps (to všetko v komplexe je šialené). Zaregistrovali amoxicilín 0,5g-3p / д. 5 dní, Nise za bolesť, neuromultivitída 1t. -1p / d. Viac na.

Ahoj tam bol sex nie zashchishchenny s určitou dámouna konci novembra 2012! Všetko by nebolo čo, ale po 45 dňoch začala horúčka nepochopiteľného pôvodu! Na začiatku krk potom herpes a potom teplota 37 bolesti hlavy triasť všetky pupienky na hrudi na chrbte na nohách a rukách (nie moc, ale boli), potom horúčka v ústach a žlč šiel! Plivnite do kúpeľa so škoricovými slinami! Poíže sa zistilo, že som zaplašil dievčatko a hepatitídu! Moje akcie 51 dní Ak v auguste 2 mesiace v auguste 3 mesiace v aug.

Dobré popoludnie
Veľmi často zaznamenáv stopy krvi na verejnostiMiesta, niekedy náhodne dotkne je, či existuje riziko, ak nie potom jesť rukami, stlačiť pupienok mohol odovzdať k poškriabaniu oči, dotknúť jeho pier, vsunul prst do úst, či existuje riziko HIV

Dobrý deň, veľmi silné svrbenie v oblasti veľkýcha malých labiek, nie je vo vagíne žiadne svrbenie, povedzte mi, aké testy mám robiť. Na príbuzných našiel svrab, či môže byť svrab na genitáliách? Nemám nič iné akné, žiadne svrbenie

18+ Online konzultácie majú informatívny charakter a nenahrádzajú interné konzultácie lekára. Dohoda používateľa

Vaše osobné údaje sú bezpečne chránené. Platby a práce stránok sa vykonávajú s použitím chráneného protokolu SSL.