Oteklé kolená


Ospravedlňujeme sa, ale pripomína mi anekdot: "Bol som už 95 rokov chorý touto chorobou a dúfam, že budem chorý ešte ďalších dvadsať rokov." Vyhľadať výraz "Syndróm slabého spojivového tkaniva." Dysplázia spojivového tkaniva sa veľa vyjasní. (náznak - bolesť nie je spojená s žilami a súvisia s kýlami a kŕčovými kĺbmi)

a ak existovali prípady kradnutia vo vašom dome, keď ste sa dozvedeli hneď po odchode hostí + sm ext.


http: //tot.mail.ru / dotaz / 28496579 / Teraz po otázka pripomenula prípade môjho priateľa prišiel s dome- 2 sestry, ktoré som videl prvýkrát, po opustení objavil krádež náušníc (sada náušníc a prsteňa boli dané k jej matke 18 rokov, je produkt drahý a urobil individualnomu na vyžiadanie), takže prsty napučiavať, nebolo možné odstrániť krúžok v lete, a náušnice stiahol po odchode z hostí, namydlila som prst a odstrániť rovnaký prsteň, a čo je rytmus mojich udivlenie- náušníc na obvyklom mieste nebol tam. okamžite pozonila kamarát a ukázala ju, povedz buď vy alebo ten, kto ma priviedol do môjho domu. Všeobecne platí, že záblesk v taxíku a jeho CETP spolu so svojou priateľkou, chytil ju nepripravenú, vyprázdnenie vaku, náušnice tam. tak eta merzota, stále začal vyakat, že je to ona. Od tej doby, čo som neskrýval, ale v súčasnej doma vyzvať tie, ktoré som veriť! a s kamarátom sme sa samozrejme nestarali, ale jej sestra sa veľmi zahanbila!


Ako niečo, čo som si nevšimol, ale môj šéf môjho manželavždy vynáša veľké množstvo peňazí na viditeľnom mieste pred príchodom nie veľmi známeho človeka do domu, a nasleduje ho, hovorí, že chytil nie za ruku. S takouto pozíciou je ťažké sa dohodnúť, ale aký podiel pravdy v tomto je.


Nedávno bol prípad, ale so stratou peňazí) Máme 1,5Čas bol zrekonštruovaný na vonkajšej strane domu (namaľovaný, doska umiestnená), dôverne známe a osvedčené ľudia majú radi, posledný pracovný deň, stratil 4 tr, zločin odhalili v prenasledovaní 1 hodinu, sa ukázalo, blbec-učeň šiel do domu aby sa zbaviť, prišiel do miestnosti, vliezol do peňaženky a do vrecka peniaze, takže si kabelku z veľa miest bielej farby), všetko klaplo a zvyšok potom bol)