Opuch z nosa po sádre

Počas počiatočnej konzultácie s pacientom somnevyhnutne predmetom recitácie zotavenia po plastickom nosu. Je to dôležitý bod. Pacient musí pochopiť toto, aj keď estetický pre väčšiu operáciu, ale časti, to je vážne zasahovanie do tela. Obdobie rehabilitácie po rinoplastike sa preto diskutuje krok za krokom a podrobne.

Rhinoplastika - jedna z najkomplexnejších tváríOperácia sa vykonáva na tele, ktorá po intervencii, a mali by všetky ich fyziologických funkcií. V tomto prípade sa vykonáva v celkovej anestézii. A to je základná voľba. Anestézia Modern nespôsobuje následné škody na zdraví a regiónu v práci nosa v prípade, že pacient dostal miestnej iba anestézii, je ťažké z toho prostého dôvodu, že pacient pociťuje stály šok, tvár zažiaril nástroje pokožku pripravený nosové zvuky kovový zvuk kostí. Ballet nie je to, nakoniec, nehľadajte nič iné! A vystupovanie nebude fungovať - ​​všetko sa stane doslova pred očami.

Takže celková anestézia - liek na spaniedohľad nad skúseným anesteziológom - pod lekárom, resuscitátorom s kontrolou moderného vybavenia. A príprava na Operácia očných viečok operácie tak príliš nelíši od niektorého v príprave iných, ktorý sa uskutočňuje pod dve časti: na anesteziologickej týždňov pred Rhinoplasty by malo byť vítané zastaviť lieky, ktoré ovplyvňujú zrážanie krvi, na výrobu deň pôstu deň, nie je nič v deň operácie, a nie piť. V niektorých prípadoch predpisujem lieky na zmiernenie krvných ciev.

Rinoplastika je potrebná, ak odložíte prechladnutie pacienta, odporúčame ženám vykonať rinoplastiku v prvej polovici menštruačného cyklu.

Ale toto je príprava. Ale dodržiavanie rehabilitácie pravidiel po rinoplastike vyžaduje osobitnú trpezlivosť a prístup.

Počas konzultácie pred operáciou rinoplastiky sme pacientovi s niekoľkými dôležitými bodmi:

Po prvé, musí byť pripravený na skutočnosť, že dnitrochu po zákroku, bude dýchať len svojimi ústami (keďže je to ťažké, viete, kto, aspoň raz mal nádcha). Nie je to nos, ktorý dýcha, bude položený so sterilnými tampónmi podporujúcimi formu a vzduch v dýchacom trakte neprejde. V niektorých komplikovaných prípadoch môže zotavenie dýchacích ciest trvať tri mesiace, zvyčajne ho zotavuje za týždeň alebo dva.

Na osobu bude špeciálna bandáž vo formeTo. Motýľ je ľahký, ale tvrdý, a preto sa na to bude musieť zvyknúť. Je nútený udržiavať a tvarovať na podporu nosa. A samozrejme aj s aktívnym životom bude musieť počkať. Sádra po rinoplastike po dvoch alebo troch týždňoch.

Po určitom čase prevádzky na tvári bude zachovanáopuch, postupne sa vyskytne v dvoch alebo troch týždňoch, ale niekedy môže malý opuch trvať až tri mesiace. Tiež odporúčam pacientovi spať na vysokom vankúši v tomto čase, aby opuch po rinoplastike bol lepší. Masáž po rinoplastike je predpísaná iba po konzultácii s operujúcim lekárom.

Aby sa zabránilo nebezpečiu krvácania z nosa,Odporúčam tiež v čase, keď prvý nebude jesť príliš studené a príliš horúce jedlo, vyhnúť sa fyzickému namáhaniu, nosiť okuliare, kým nos nemal konečné vyrovnanie, tvar ľahkého ráfika môže deformovať tkanivo zranených.

Toto varujem pacienta pred operáciou, niesľubujúc mu ľahké obdobie zotavenia. Tento postoj je úprimný voči operácii, pacientovi, povolaniu. Chirurgická nemôže zasahovať do toho, aby bola ľahká a krásna a používala sa ako make-up. Zvlášť ak je rinoplastika.

Návod na rehabilitáciu po rinoplastike je nasledovný:


 • Prvých 2-3 dní, aby sa nehýbal hlavou, nespaťna bruchu a boku, lepšie späť k celku, drží hlavu vysoko. Aby sa zaistilo, že opuch a tvorba podliatin z plastických hmôt preč od nosa, je nevyhnutné striktne dodržiavať odporúčania lekára.

 • Vstup do nosných dierok ľahko čistiť vatovým tampónom namočeným v trojpercentný 3% peroxidu vodíka.

 • V prvých dňoch starostlivosť o nos od vody v Dve.

 • umývanie týždňa by sa zdržať kozmetické dve.

 • prostriedkami týždňa, aby sa zabránilo akýmkoľvek fyzickým špeciálnym zaťaženiam spojeným so svahmi hlavy.

 • Počas zdržania sa mesiaca od návštevy bazénov a kúpeľov.

Obnova plastov po nosiči je vždy individuálna, ale existujú alebo viac všeobecných vzorov:


 • Prostredníctvom nosnej dutiny sa vytvára týždeňcakovanej kôry je potrebné. Nebojte sa, keď sa v tomto momente zhorší dýchanie nosom. A neodstraňujte ich sami. Po odstránení tkanív sa pod nimi stratí.

 • Dva týždne po rinoplastike po opuchnutízačnú klesať úplne po dvoch alebo troch mesiacoch. Niekedy je opuch asymetrický, nebojte sa. Pri chirurgickom zákroku nie je kvalita spojená skôr s individuálnymi charakteristikami fyziologických lymfatických ciev.

 • Po dvoch až troch týždňoch po rinoplastike pomliaždeniny zotrvajú (ale zatiaľ), ale modriny asi dva mesiace môžu ľahko udržať žltosť, ktorá sa ľahko maskuje pomocou dekoračnej kozmetiky.

 • Konečným výsledkom bude rinoplastika viditeľná po 9-12 mesiacoch. V tomto čase je potrebné vyšetriť plastický chirurg.

 • A už teraz môžete porovnať svoj vzhľad s rónovou plastickou chirurgiou a fotografickou rinoplastikou. Na snímke vpravo po vašej Rhinoplasty zdajú hrozné, a konečný výsledok je ťažké zladiť obdobie rekonvalescencie.

Ako vidíte, nie všetko je tak jednoduché ako niekedy napísanékliniky pre miesta plastické chirurgie. Opakujem, že komplikovaná rinoplastická operácia, a to nielen pre chirurga, ale aj pre pacienta, ktorý musí byť pripravený na obmedzenia určitých. Ak sa však všetko urobí a trpezlivosť je správna pre obnovenie liečby po výsledku, rinoplastika sa bude radovať.

V klinike plastickej Krása "chirurgia Doktor" naRinoplastika sa týka chirurgického závažného zásahu, bez akýchkoľvek zľaknutí na "charakter estetickej" operácie. A pretože tak rozsiahlych konzultácií primárne, predoperačné štúdií, samotná operácia sa vykonáva pomocou skúsených odborníkov, neustále pracuje dohromady tím prevádzkové a rehabilitácie obdobie po plastika nosa je vždy prevádzkovaný pod kontrolou lekára.