Lobuly uší napučia

Vitajte! Pred dvoma dňami na mňa ušný lalok zapálil, popáleniny a pri lisovaní začína byť ublížený alebo chorý, byť chorý. vnútorný korálok. Čo robiť? K akému lekárovi sa obrátiť? Mám podozrenie, že ide o aterom, hoci sa to nikdy nestalo. Ak je to aterom, musíte ho odstrániť a môžete ho odstrániť v zapálenom stave? Aký je najlepší spôsob odstránenia, berúc do úvahy, že som dievča a chceli by som sa vyhnúť všetkým druhom jaziev? Pomôžte prosím. Ďakujeme vopred.

(Host)Владимир 26 rokov 30.09.2011 13:58

Dobrý deň, bol som vyrezaný presne pred mesiacomZapálená ateroma pod uchom, blízko laloku. Kapsula bola počas operácie zistená a odstránená, švy boli šité, po týždni nebola stopa vľavo. Ale nedávno som si začal všimnúť pod lalokom, ktorý pokožka prehliadla a trochu sa nafúkala, na dotyk mäkká a vyčnievajúca, ako vankúš a keď som sa dotkla, neublížila. Povedz mi, čo mám robiť? Chirurgovi prebehne alebo sa uskutoční?

Andrey V. Krasilnikov 10/03/2011 00:11

(Host)Владимир 26 rokov 10/03/2011 00:23

Ďakujem za odpoveď, pred včerajším dňom som išiel do lekárskeho chirurga, otvoril všetko, vyčistil, teraz je to rozkaz)

Ale ste neoprávneným používateľom.

Ak ste sa zaregistrovali skôr, potom sa prihláste (prihlasovací formulár v pravom hornom rohu stránky). Ak ste tu prvýkrát, zaregistrujte sa.

Ak sa zaregistrujete, môžeteďalej sledovať odpovede na vaše správy, pokračovať v dialógu v zaujímavých témach s ostatnými používateľmi a konzultantmi. Registrácia vám okrem toho umožní uskutočňovať súkromnú korešpondenciu s konzultantmi a ďalšími používateľmi webových stránok.

Napíšte svoj názor na otázku, odpovede a ďalšie názory: